Δήμος Κέας

r

Επανάληψη πρόσκλησης για σχολικό τροχονόμο. Πατείστε εδώ.

 

 

Η Σχολική Επιτροπή Α/θμιας Εκπαίδευσης Δήμου Κέας προκηρύσσει την πλήρωση θέσης  Εθελοντή Σχολικου Τροχονόμου. Δείτε λεπτομέρειες εδώ.

 

 

Ανακοίνωση κλήρωσης για την επιτροπή παραλαβής προμηθειών.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΟ ΔΙΕΥΘΕΤΗΣΗ ΑΓΩΓΟΥ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΟΜΒΡΥΩΝ ΣΤΗΝ ΠΙΑΤΣΑ ΙΟΥΛΙΔΑΣ”. Δείτε την πρόσκληση εδώ.

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Κατόπιν του υπ'αριθμ.437/1/12630/20-10-2015 εγγράφου της Στρατολογικής Υπηρεσίας Ν.Αιγαίου, σας γνωρίζουμε ότι οι στρατεύσιμοι της κλάσεως 2019 (γεννημένοι το έτος 1998), που διαμένουν στους Νομούς Κυκλάδων και Δωδεκανήσου, είναι υποχρεωμένοι να καταθέσουν Δελτίο Απογραφής (ΔΑ) κατά το πρώτο τρίμηνο του έτους 2016, δηλαδή από 4 Ιανουαρίου 2016 έως 31 Μαρτίου 2016 στη Στρατολογική Υπηρεσία Ν. Αιγαίου ή στα κατά τόπους ΚΕΠ της Περιφέρειας Ν.Αιγαίου.
Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις υποχρεώσεις των στρατευσίμων, τη διαδικασία και τα απαιτούμενα δικαιολογητικά δείτε εδώ το συνημμένο έγγραφο της αρμόδιας υπηρεσίας.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Κατόπιν του υπ'αριθμ.437/1/12630/20-10-2015 εγγράφου της Στρατολογικής Υπηρεσίας Ν.Αιγαίου, σας γνωρίζουμε ότι οι στρατεύσιμοι της κλάσεως 2019 (γεννημένοι το έτος 1998), που διαμένουν στους Νομούς Κυκλάδων και Δωδεκανήσου, είναι υποχρεωμένοι να καταθέσουν Δελτίο Απογραφής (ΔΑ) κατά το πρώτο τρίμηνο του έτους 2016, δηλαδή από 4 Ιανουαρίου 2016 έως 31 Μαρτίου 2016 στη Στρατολογική Υπηρεσία Ν. Αιγαίου ή στα κατά τόπους ΚΕΠ της Περιφέρειας Ν.Αιγαίου.
Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τις υποχρεώσεις των στρατευσίμων, τη διαδικασία και τα απαιτούμενα δικαιολογητικά δείτε εδώ το συνημμένο έγγραφο της αρμόδιας υπηρεσίας.

 

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ

Ο ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 

 

Έχοντας υπόψη :

1.Τις διατάξεις :.....

                                                     ΓΝΩΣΤΟΠΟΙΟΥΜΕ ΟΤΙ

1.Για τις γενικές βουλευτικές εκλογές της 20ης Σεπτεμβρίου 2015 ανακηρύχθηκαν για την εκλογική περιφέρεια Κυκλάδων

 

Α. Οι κατωτέρω συνδυασμοί κομμάτων και συνασπισμών κομμάτων: 

 

1.ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1.ΣΥΡΜΑΛΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2.ΣΥΡΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.ΜΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4.ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΣΥΜΕΩΝ

5.ΕΥΘΥΜΙΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

6.ΣΤΕΛΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 

 

2.ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1.ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

2.ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

3.ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

4.ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5.ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

6.ΜΠΑΪΜΠΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

 

3.ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1.ΜΑΥΡΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

2.ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΥ

4.ΚΟΛΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ

5.ΚΑΠΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

6.ΠΕΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

 

4.ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

1.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ (ΛΙΛΗ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

2.ΒΑΖΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΑΚΩΒΟΥ

3.ΣΑΝΤΑΜΟΥΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4.ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

5.ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

6.ΑΛΑΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΣΑΓΙΕΝΤ 

 

5.ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1.ΣΙΓΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2.ΠΑΓΟΥΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.ΓΚΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

4.ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ ΤΟΥ ΙΑΚΩΒΟΥ

5.ΚΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

6.ΧΡΥΣΟΛΩΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

 

6. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

1.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2.ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3.ΝΤΟΛΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4.ΤΟΥΛΟΥΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ

5.ΧΑΛΑΡΗ ΦΛΩΡΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

6.ΦΩΣΚΟΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΤΟΥ ΣΥΜΕΩΝ

 

7. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

1.ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ

 

8. ΟΑΚΚΕ – Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ

1.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

 

9.ΚΟΙΝΩΝΙΑ

1.ΔΕΜΕΝΕΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

 

10.ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)

1.ΔΟΓΟΥ ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ

2.ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

 

11.ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1.ΜΙΣΚΕΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

2.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΛΑΥΤΣΗΣ ΣΚΡΕΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

4.ΖΑΧΑΡΟΥ ΑΡΕΤΗ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ

5.ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6.ΜΠΑΡΔΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΦΛΩΡΟΥ 

 

12.δημιουργία ξανά! Θάνος Τζήμερος

1.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

2.ΒΑΘΡΑΚΟΚΟΙΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ 

 

13.ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1.ΓΟΥΣΕΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2.ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

3.ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

4.ΚΑΤΑΡΗΣ-ΚΟΥΤΣΟΜΥΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

5.ΒΑΚΟΝΔΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

 

14.ΚΚΕ (μ-λ) – Μ-Λ ΚΚΕ – ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ

1.ΤΣΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 

 

15.ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς

1.ΒΑΣΙΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2.ΔΡΟΣΟΥ ΞΕΝΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

3.ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4.ΜΑΝΔΗΛΑΡΑ ΗΡΩ ΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

5.ΣΚΑΡΠΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 

 

16.ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΙΣ «ΕΛ.ΛΑ.Σ.»

1.ΓΥΖΗ ΜΑΡΟΥΣΩ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

2.ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

 

17.ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ-ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ)

1.ΒΛΑΣΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.ΜΠΑΪΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

3.ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4.ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

5.ΚΑΦΙΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ

 

Β. Οι κατωτέρω μεμονωμένοι υποψήφιοι:

1.ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΑΒΕΡΚΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

 

Γ. Οι κατωτέρω συνδυασμοί υποψηφίων της Επικρατείας :

 

1.ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ

1.ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

2.ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

3.ΚΟΤΖΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

4.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑ

5.ΓΑΒΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

6.ΦΙΛΙΝΗ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7.ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

8.ΜΕΣΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9.ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

10.ΤΡΙΓΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ

11.ΚΟΝΙΟΡΔΟΥ ΛΥΔΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

12.ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ 

 

2.ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

1.ΦΟΡΤΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

2.ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ

3.ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

5.ΧΗΝΟΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

6.ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥ ΑΝΤΥΠΑΣ ΤΟΥ ΣΥΜΕΩΝ

7.ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

8.ΓΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

9.ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ

10.ΜΑΝΟΥΣΑΚΑ-ΤΣΙΡΙΝΤΑΝΗ ΠΑΓΩΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11.ΠΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

12.ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΘΩΜΑ

 

3.ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ – ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

1.ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

2.ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

4.ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

5.ΤΣΑΓΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

6.ΣΧΟΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

7.ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 

 

4.ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ

1.ΔΙΑΜΑΝΤΟΥΡΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ-ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

2.ΚΑΡΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.ΣΚΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

4.ΣΚΥΛΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

5.ΜΑΤΣΑΓΓΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6.ΜΑΡΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7.ΚΑΛΑΒΡΕΖΟΥ ΙΟΛΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8.ΜΥΡΙΒΗΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

9.ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10.ΜΠΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) ΤΟΥ ΘΩΜΑ

11.ΧΡΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

12.ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

 

5.ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ

1.ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3.ΧΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4.ΡΙΤΣΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΕΡΗ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

5.ΟΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6.ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

7.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8.ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

9.ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ (ΜΑΙΡΗΝΗ) ΣΥΖ.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

10.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

11.ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ

12.ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ 

 

6. ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ

1.ΤΡΕΜΟΝΤΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙ ΤΟΥ ΤΖΩΝ ΟΓΚΑΣΤ

2.ΚΛΕΙΔΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

3.ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΧΡΗΣΤΟΣ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

4.ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

5.ΑΡΒΑΝΙΤΗ-ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ

6.ΜΕΤΑΞΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

7.ΒΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ

8.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΗΣΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9.ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

10.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11.ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

 

7. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ (Ο.Κ.Δ.Ε.)

 

8. ΟΑΚΚΕ – Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ

 

9.ΚΟΙΝΩΝΙΑ

1.ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

10.ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)

1.ΣΤΑΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

2.ΒΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ-ΦΩΚΑ

3.ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

4.ΓΕΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗ

5.ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6.ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7.ΓΚΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

8.ΜΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΙΑΚΩΒΟΥ

9.ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

10.ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ (ΜΑΝΟΣ) ΤΟΥ ΛΟΥΛΟΥΔΗ 

 

11.ΛΑΪΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

1.ΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2.ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

3.ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ

4.ΠΟΡΤΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ

5.ΜΩΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟΥ

6.ΜΑΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7.ΜΑΝΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

8.ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

9.ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ

10.ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11.ΜΑΚΑΡΩΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

12.ΝΕΓΡΕΠΟΝΤΗ-ΔΕΛΙΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΥ 

 

12.δημιουργία ξανά! Θάνος Τζήμερος

1.ΠΑΠΑΚΥΡΙΤΣΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΜΠΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

3.ΤΣΙΜΠΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΒΑΛΣΑΜΗ

4.ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

5.ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

 

13.ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

1.ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΗΡΩ-ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

3.ΜΠΑΤΣΑΡΙΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4.ΝΑΣΙΚΑ ΖΩΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

5.ΠΑΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

6.ΝΙΑΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7.ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

8.ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΜΑΡΙΕΛΕΝΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΟΡΑΛΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

10.ΔΡΑΓΑΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΙΑΚΩΒΟΥ

11.ΡΟΥΠΑΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

12.ΠΑΠΑΠΑΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

 

14.ΚΚΕ (μ-λ) – Μ-Λ ΚΚΕ – ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ 

 

15.ΑΝΤΙΚΑΠΙΤΑΛΙΣΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ για την ΑΝΑΤΡΟΠΗ – ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α., Μέτωπο της Αντικαπιταλιστικής, Επαναστατικής, Κομμουνιστικής Αριστεράς και της Ριζοσπαστικής Οικολογίας – εκλογική συνεργασία με Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα – Ε.Ε.Κ. & ανένταχτους/ες αγωνιστές/στριες της αριστεράς

1.ΓΚΑΡΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ

2.ΓΟΥΝΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

3.ΓΡΟΛΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4.ΔΕΣΥΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5.ΜΠΙΣΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ

6.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

7.ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

8.ΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

9.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

10.ΦΕΛΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

11.ΦΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ-ΙΩΑΝΝΗ

12.ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

 

16.ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ-ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΙΣ «ΕΛ.ΛΑ.Σ.» 

 

17.ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΑΡΑΤΑΞΗ (ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ-ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ)

1.ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2.ΚΟΝΤΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

3.ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

4.ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ

5.ΚΑΤΡΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

6.ΜΗΤΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΛΙΑΝ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

7.ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΥ

8.ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΚΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

9.ΓΑΡΥΦΑΛΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

10.ΒΑΡΔΑΚΑΣΤΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11.ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

12.ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 

 

2.Η παρούσα να τοιχοκολληθεί με φροντίδα των κ.κ.Δημάρχων .................

 

                                                                                                               ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ 

                                                                                                                                ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΟΝΤΑΡΙΤΗΣ

 

 

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

 

ΓΙΑ ΤΗΝ

 

«ΑΝΑΓΟΜΩΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΩΝ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΡΩΝ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΤΗΣ   Α/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΚΕΑΣ»

δείτε την πρόσκληση στο συνημμένο αρχείο

All rights reserved © 2017 - designed &developed by: betwelve